SKOLŲ PREVENCIJA

Pastovus Jūsų klientų atsiskaitymų stebėjimas su Jumis ir kitomis įmonėmis ar įstaigomis. Kaip vieną iš pagrindinių prevencinių priemonių, Mūsų įmonė Jums siūlo klientų kreditingumo įvertinimą. Jūs kiekvieną mėnesį (priklausomai nuo Jūsų įmonės poreikių), gausite Jūsų pateiktų įmonių kreditingumo ataskaitą. Šios ataskaitos Jums padės pasirinkti tinkamą verslo santykių vystymo strategiją, užkirsti kelią naujų skolų susidarymui, sužinoti skolininko finansinę situaciją bei įvertinti galimybes skolos atgavimui.

Prevencinis spaudas – viena iš prevencinių priemonių, kuri primena Jūsų skolininkui apie įsiskolinimą bei apie galimas pasekmes laiku negrąžinus skolos, todėl Jūs galite sumažinti savo skolininkų skaičių ir taip apsaugoti savo finansinį stabilumą. Su mūsų įmonės spaudu Jūs galėsite žymėti sąskaitas, priminimus, kitus dokumentus ir tuo pačiu netiesiogiai informuoti Savo klientus apie nesavalaikių mokėjimų pasekmes. Spaudas yra visame pasaulyje plačiai paplitusi priemonė, sumažinanti skolų atsiradimo tikimybę iki 70-80 procentų.

Mes taupysime Jūsų įmonės laiką kontroliuodami atsiskaitymus iš anksto parengta atsiskaitymų kontrolės programa.
Peržiūrėsime Jūsų įmonės turimas bei paruošime naujas Jūsų įmonės poreikius atitinkančias bei maksimaliai Jūsų verslą apsaugančias sutartis.